Interiér reštaurácie Hotela NH Bratislava Gate One zdobí nezvyčajná výstava

Na streche hotela NH Bratislava Gate One už bzučia včely, v reštaurácii pripravujú menu z medu a s medovým vínom a v reštaurácii si hostia môžu pozrieť nezvyčajnú výstavu.

V novom rozložení a novými umeleckými prvkami sme spolu s priateľom Stanom Krajčím pracovali ako včeličky. Výsledkom je nainštalovaná výstava, ktorá je venovaná fenomenálnemu životu včiel, tak ako ho vnímame my, srdcom a štetcom. 

Panel ARTAPIS je súčasťou môjho interaktívneho vzdelávania o fascinujúcom živote včiel, ich vzájomnej symbióze s rastlinami a vzťahu k prírode. Kto sa raz priblíži a porozumie svetu včiel, objaví v ňom múdrosť a dokonalosť prírody, ktorá mu bude sprievodcom na ceste k šťastnejšiemu a krajšiemu životu. Aj o tom sa s deťmi a dospelými rozprávame a hráme. Krátku ukážku si môžete pozrieť aj v tomto článku alebo v krátkom videu z materskej škôlky Little Monkey. Tentokrát panel putoval priamo do bratislavského hotela NH Bratislava Gate One, kde sa určite stretneme na ďalšom včelárskom podujatí. Tak ostatne s nami, priatelia. 

Medula.sk